Przetargi
Noclegi
Bankiety i imprezy okolicznościowe

Puchar Europy

W sobotę 25 kwietnia na boisku Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego w Policach przy ul. Piaskowej rozegrano emocjonujący turniej o Puchar Europy, w którym udział wzięło czternaście drużyn oldbojów. Po meczach fazy grupowej w finale najlepsza okazała się drużyna Zakładów Chemicznych Police, tuż za nią na podium stanął Tytan Police. Trzecie miejsce zajął zespół Oldboje Chemik Police, a IV lokatą poszczycić się może Stal Stocznia Szczecin. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Grzegorz Garzyński - Oldboje Chemik Police. Najlepszym bramkarzem turnieju został Radek Wróbel – TKKF Tytan Police, królem strzelców - Rafał Blasius – Sic lazaro, a drużyną fair play wybrano zespół Pasewalker SV.

WIĘCEJ...

„Transgraniczne spotkania sportowe”
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Policach serdecznie zaprasza do udziału w projekcie pn. „Transgraniczne spotkania sportowe”. Zabawę rozpoczynamy zmaganiami piłkarskimi oldbojów, którzy 25 kwietnia od godz. 10.30 na boisku Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego przy ul. Piaskowej 97 rozegrają turniej o „Puchar Europy”.

WIĘCEJ...

Turniej Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Dyrektora OSiR
Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Policach serdecznie zaprasza Sołectwa Gminy Police do wzięcia udziału w Turnieju Piłki Nożnej. Do udziału zaproszone zostały 6-osobowe drużyny seniorów oraz dzieci do lat 12 reprezentujące Sołectwa Gminy Police. Głównym celem rozgrywek jest propagowanie aktywnego stylu życia wśród wszystkich mieszkańców Gminy Police. W ramach turnieju przewidzianych jest pięć spotkań, które rozgrywane będą na boiskach poszczególnych Sołectw. Pierwsze mecze już w najbliższą niedzielę 26 kwietnia w Tanowie.